Yahoo Search Búsqueda web

Resultado de búsqueda

1. Hace 1 día · La musique de The Acid ne brûle pas mais nous emmène dans un univers sombre avec une douceur mêlant l’électro à la folk. Pour cause, on retrouve ici l’australien Ry X qui sortait l’an dernier son excellent EP “Berlin”, ainsi que le producteur anglais Adam Freeland et Steve Nalepa ayant notamment collaboré avec Drake et The Weekend.

2. Hace 6 días · Gole w końcówce, udana inauguracja. Jakub Waliszewski. Źródło: Legia.Net. 20.07.2024 20:15. (akt. 21.07.2024 21:00) 1559. Legia udanie zaczęła sezon 2024/2025 i walkę o najważniejszy cel, czyli mistrzostwo Polski. Warszawiacy wygrali u siebie 2:0 z Zagłębiem Lubin (1. kolejka Ekstraklasy), które pokonali już dziewiąty raz z rzędu.

3. Hace 5 días · Na początku drugiej połowy obrońca Zagłębia Michał Nalepa sfaulował ... (78. Artur Jędrzejczyk), Jan Ziółkowski (65. Rafał Augustyniak), Steve Kapuadi - Paweł Wszołek, Claude ...

4. Hace 6 días · W 2. części meczu Miedziowi zaczęli szukać swoich okazji, Legia musiała być czujna w tyłach. Wiele zmieniło się w 52. minucie, kiedy rywala ostro potraktował Michał Nalepa.

5. Hace 1 día · Zillow has 1 photo of this $639,000 2 beds, 2 baths, 1,081 Square Feet single family home located at 34 Radford St, Hamilton, ON L8S 3E6 MLS #H4201293.

6. Hace 6 días · Latem doszło do transferów między tymi dwoma klubami. Bramkarz Dominik Hładun po dwóch latach wrócił do Lubina, natomiast Legia pozyskała skrzydłowego Kacpra Chodynę, który w zeszłym sezonie zanotował siedem goli i 10 asyst.

7. Hace 6 días · Legia Warszawa - Zagłębie Lubin to ostatni sobotni mecz 1. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Przy Łazienkowskiej stołeczny zespół podejmie na otwarcie nowego sezonu ekipę Miedziowych. Kto okaże się lepszy w tym starciu? Zapraszamy na relację "na żywo" z meczu Legia Warszawa - Zagłębie Lubin. Początek spotkania w sobotę, 20 lipca o godz. 20:15.